Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

WYTYCZNE DLA SALONÓW FRYZJERSKICH

Salon fryzjerski Aleja Piękności w Białymstoku przestrzega wszelkich zasad, wytycznych oraz zaleceń w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS COV 2 powodującego chorobę COVID-19.
Link do aktualnie obowiązujących wytycznych i zaleceń znajdą Państwo poniżej (strona otwiera się w nowym oknie):
Ministerstwo Rozwoju › Wytyczne dla branż › Salony fryzjerskie .INFORMACJE DLA NASZYCH KLIENTÓW

✅❌⛔️😷 Poniżej znajdziesz informacje o procedurach, których należy przestrzegać w naszym salonie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego w związku z koronawirusem. Prosimy o zapoznanie się z nimi:

Umówionych na wizyty prosimy o zachowanie następujących zasad:

  • ✅😷 Prosimy o zabranie ze sobą i korzystanie z maseczki ochronnej. Klienci mają obowiązek zasłaniania ust i nosa. Istnieje możliwość zakupienia maski w cenie 2 zł.
  • ✅⏱ Prosimy o pojawienie się w salonie o wskazanej godzinie – nie wcześniej i nie później, aby uniknąć kontaktu z innymi klientami. Musimy mieć czas na przygotowanie / dezynfekcję stanowisk pomiędzy wizytami.
  • ✅🌡 Klienci mogą być poddani pomiarowi temperatury.
  • ✅👏 Po przyjściu do salonu prosimy o zdezynfekowanie rąk / lub rękawiczek. Dystrybutory płynu dezynfekującego są umieszczone przy wejściu i przy wyjściu do toalet.
  • ⛔️🛋 Poczekalnia w salonie jest zamknięta i nie ma możliwości przeglądania prasy.
  • ⛔️👨‍👩‍👧‍👦 Prosimy o przyjście na wizytę bez osób towarzyszących.
  • ⛔️☕️ Niestety nie możemy serwować naszym Klientom kawy i herbaty. Woda źródlana dostępna jest bez zmian, za pomocą dystrybutora i kubków jednorazowych umieszczonych przy wejściu.
  • ⛔️📱 Podczas wizyty w salonie nie można korzystać z telefonu komórkowego.
  • 🚫🤧🤒 W razie wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych prosimy o odwołanie wizyty i informację telefoniczną. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi, jeśli klient przyjdzie do salonu z objawami choroby, gorączką, podlega kwarantannie lub zamieszkuje z osobą poddanej izolacji lub kwarantannie lub w ciągu ostatniego tygodnia miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

Wiemy, że opisane obostrzenia obniżają komfort korzystania z naszych usług. Prosimy o wyrozumiałość i podporządkowanie się im, gdyż takie wymogi nałożył Główny Inspektorat Sanitarny.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy!