Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

O SALONIE FRYZJERSKIM ALEJA PIĘKNOŚCI

Salon fryzjerski w Białymstoku

Aleja Piękności to krok do piękniejszej przyszłości.

Nowoczesność, szyk, styl, z lekką nutką elegancji powinny charakteryzować każdą aleję, tak samo jest z Aleją Piękności. Zamiast gwiazd spotkasz tu specjalistów fryzjerstwa, którzy zadbają o to, co czyni Cię wyjątkową.


Fryzjer damski

Aleja Piękności to nowoczesne i przyjazne miejsce w samym sercu Białegostoku, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę.

W miłej, ciepłej atmosferze oferujemy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.

Zapewniamy fachowość i profesjonalną obsługę. Pracujemy na preparatach i kosmetykach fryzjerskich najwyższej jakości, wiodących producentów. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach.


Fryzjer męski

Jesteś mężczyzną i szukasz dobrego fryzjera? Zawiodłeś się już na wielu salonach fryzjerskich? Zapraszamy do Salonu Aleja Piękności - wysoka jakość usług i satysfakcja gwarantowana. Jesteśmy salonem w Białymstoku oferującym strzyżenie męskie i inne usługi związane ze stylizacją fryzur męskich.


Salon fryzjerski - Białystok - ul. Kolejowa - Galeria zdjęć

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz salon fryzjerski wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Zapraszamy!

Salon Fryzjerski Aleja Piękności w Białymstoku

Białystok, ul. Kolejowa 12B lok. 3
wejście od rampy z boku budynku

Fryzjer Białystok - Zarezerwuj wizytę online