Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

OFERTA - USŁUGI FRYZJERSKIE

Wybierz podstronę

Zobacz przykłady naszych prac na:
Instagram   &   facebook

Koloryzacja włosów siwych dla mężczyzn

American Crew Precision Blend

American Crew

American Crew to marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która w ciągu zaledwie 15 lat przebojem zdobyła rynki 50 krajów świata. Na jej specyfikę i wyjątkowość wpływa fakt, że wszystkie produkty sygnowane logo American Crew stworzone zostały z przeznaczeniem wyłącznie dla mężczyzn.

Linia kosmetyków American Crew Precision Blend służy do farbowania i melanżowania włosów siwych. Produkty te są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn i opracowane z myślą o specyficznych męskich potrzebach i oczekiwaniach.

Farby Precision Blend nie powodują zmiany koloru włosa, lecz jedynie przywracają jego naturalny kolor, przy czym mogą być stosowane nie tylko do całkowitej koloryzacji, ale i do melanżu siwych włosów, nadając im zdrowy i natutalny wygląd.

Koloryzacja jest bardzo subtelna i szybka: trwa jedynie około 5 minut.

American Crew Precision Blend

Preparaty Precision Blend klasyfikowane są jako środki do koloryzacji półtrwałej o przedłużonym działąniu (spłukują się dopiero po około 24 myciach głowy szamponem), a sposób w jaki oddziaływują na włos zbliżony jest do koloryzacji ton w ton.

Linia Precision Blend jest dziś unikatowym rozwiązaniem w skali światowej.Zapoznaj się z pełną gamą ekskluzywych kosmetyków American Crew tylko dla mężczyzn:
Pobierz katalog produktów American Crew »