Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

OFERTA - USŁUGI FRYZJERSKIE

Wybierz podstronę

Zobacz przykłady naszych prac na:
Instagram   &   facebook

Nanoplastyka - Nanoplastia - Nanovitin DRIZA - Białystok

Nowość: Nanoplastyka to zabieg, który odżywia, regeneruje, nadaje połysk i prostuje włosy - nawet te najtrudniejsze i najbardziej kręcone – afro.

Nanoplastyka - efekt przed i po

Nanoplastia jest organiczną alternatywą dla keratynowego prostowania włosów. Nie ma żadnych przeciwwskazań co do wykonywania zabiegu. Jest on w 100% bezpieczny dla włosów i mogą go wykonywać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Nanoplastyka - przed i po zabiegu

Efekt wygładzenia i prostowania uzyskujemy od razu po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Nie jest konieczna kolejna wizyta u fryzjera w celu umycia specjalnym szamponem jak w przypadku keratynowego prostowania.

Koloryzacja jest możliwa już po 7 dniach od wykonania zabiegu nanoplastyki.

Efekty nanoplastyki i czas trwania zabiegu

Efekty zabiegu są bardzo dobre, zauważalne od razu i utrzymują się nawet do 5 miesięcy przy stosowaniu pielęgnacji specjalnym szamponem i odżywką.

Nanoplastyka Białystok

Uwaga: włosy po nanoplastii mogą stać się odrobinę jaśniejsze!

Czas trwania zabiegu to około 3-6 godzin. Nanoplastia nie jest tanim zabiegiem. Na cenę wpływa długość i gęstość włosów, oraz rodzaj skrętu. Wynika to oczywiście z ilości użytego produktu, oraz czasu poświęconego Klientowi. Aktualne ceny znajdziesz na stronie cennik.

Dodatkowe korzyści to: gładkie lśniące i wyprostowane włosy, ochrona koloru, ochrona skóry głowy, maksymalne prostowanie przy maksymalnej ochronie, formuła wolna od formaldehydów i aldehydów glutarydowych, kompatybilność i możliwość łączenia z innymi zabiegami na włosy, włosy nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz.

Jako jedyny salon fryzjerski w Białymstoku oferujemy wykonanie tego innowacyjnego i w 100% bezpiecznego dla włosów zabiegu przy wykorzystaniu bardzo wysokiej jakości środków serii Nanovitin firmy DRIZA.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami lub umów na bezpłatną konsultację.

Nanoplastyka, nanoplastia, Nanovitin DRIZA - Białystok Nanoplastyka, nanoplastia, Nanovitin DRIZA - Białystok Nanoplastia Białystok