Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

OFERTA - USŁUGI FRYZJERSKIE

Wybierz podstronę

Zobacz przykłady naszych prac na:
Instagram   &   facebook

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów KEVIN.MURPHY

Jako jeden z nielicznych salonów w Białymstoku, w stałej sprzedaży posiadamy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów marki premium KEVIN.MURPHY.

Logo KEVIN.MURPHY

Kim jest marka KEVIN.MURPHY?

Żeby zrozumieć filozofię marki KEVIN.MURPHY należy poznać i zrozumieć karierę jej twórcy.
Stylista w salonie spędza z klientem godzinę, a potem klient opuszcza salon. Stylista sesyjny może pracować z modelką przez 10-12 godzin, a jego kariera zależy od tego, czy jest w stanie wykreować za każdym razem fryzurę wartą okładki Vogue’a. Niezadowolony z efektów pracy z kosmetykami, które otrzymywał (włosy stawały się ciężkie i opadały podczas sesji), Kevin zrozumiał, że potrzebuje lekkich produktów, które nie obciążają włosów, a jednocześnie są skuteczne, mocne i trwałe. Jak chciał to zrobić?

WYKORZYSTUJĄC TECHNOLOGIĘ STOSOWANĄ W PRODUKTACH DO PIELĘGNACJI SKÓRY, KTÓRA POZWALA OSIĄGNĄĆ IDEALNY WYGLĄD WŁOSÓW NIE OBCIĄŻAJĄC ICH. I tak właśnie narodziła się marka KEVIN.MURPHY.

Kosmetyki KEVIN.MURPHY ANTI.AGEING Białystok Kosmetyki KEVIN.MURPHY BLONDE.ANGEL Białystok Kosmetyki KEVIN.MURPHY ANTI.AGEING Białystok Kosmetyki KEVIN.MURPHY REPAIR.ME, VOLUME Białystok Kosmetyki KEVIN.MURPHY TEXTURE, CURL Białystok Kosmetyki KEVIN.MURPHY THICKENING Białystok

Zapoznaj się z pełną gamą ekskluzywych kosmetyków KEVIN.MURPHY
Otwórz stronę KEVIN.MURPHY w nowym oknie »