Zarezerwuj wizytę online P Bezpłatny parking  P Zobacz opinie naszych Klientów

OFERTA - USŁUGI FRYZJERSKIE

Wybierz podstronę

Zobacz przykłady naszych prac na:
Instagram   &   facebook

Olaplex - Rewolucyjna ochrona włosów

To ORYGINALNA substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania.
Tylko jedyna!

Dodane do farby lub rozjaśniacza stanowczo ogranicza zniszczenie włosów i przedłuża trwałość koloru

OLAPLEX Białystok

Olaplex nadaje się do każdego rodzaju włosów. Nie ważne czy są cienkie czy grube, proste lub kręcone, farbowane lub rozjaśniane. Stosując regularnie Olaplex wasze włosy już zawsze będą w idealnej kondycji.

Obraz jest wart tysiąc słów. Jeżeli sprawdzisz w serwisie Instagram hasztag #olaplex, zobaczysz, że obecnie istnieje ponad 500 000 postów od stylistów z całego świata z rzeczywistymi wynikami.

Olaplex jest jedynym w swoim rodzaju produktem, posiadającym 8 światowych patentów, które wkrótce zostaną opublikowane.

Olaplex nie zawiera silikonu, siarczanów, ftalanów, dietanoloamin (DEA), aldehydów i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Zabiegi OLAPLEX Białystok

Olaplex jest multyplikatorem wiązań, zawierającym pojedynczy składnik aktywny, dimaleinian bis-aminopropylowo-diglikolowy. Olaplex działa poprzez odnajdywanie pojedynczych wiązań siarkowodoru i ich ponowne poprzeczne połączenie, dzięki czemu można utworzyć wiązania dwusiarczkowe przed danym procesem, w jego trakcie i po zakończeniu tego procesu. Wiązania dwusiarczkowe są zrywane podczas procesów chemicznych, termicznych i mechanicznych.

Olaplex można dodawać do farb, rozjaśniaczy i preparatów do trwałego prostowania włosów w celu zmniejszenia uszkodzeń w trakcie danego procesu.

Jesteśmy autoryzowanym salonem OLAPLEX. Oferujemy zabiegi OLAPLEX oraz odsprzedaż preparatów OLAPLEX.

Więcej o OLAPLEX: