Zarezerwuj wizytę online PBezpłatny parking Zobacz opinie naszych Klientów

Oferta:

Wybierz podstronę

Revlonissimo High Coverage, farby do włosów siwych

REVLON - Revlonissimo High Coverage

Revlonissimo High Coverage to nowa Linia produktów do koloryzacji przeznaczona do włosów siwych oraz zniszczonych wiekiem.

Czas biegnie nieubłaganie, nawet dla włosów. Z czasem tracą swoją witalność, siwieją, stają sie suche, sztywne, mniej odporne. Słabnie ich naturalna odporność na czynniki zewnętrzne. Linia produktów do koloryzacji Revlonissimo NMT marki Revlon Professional wzbogacona została o nowe, jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie.

Cechy produktu

  • wzbogacenie nanomolekularnej formuły Revlonissimo NMT o aktywne składniki przeciwstarzeniowe,
  • pełne krycie w 100% siwych włosów,
  • wyszukane odcienie z wykorzystaniem nowej równowagi pomiędzy głębią a świetlistością koloru.

Melanina a kolor i jakość włosa

W miarę upływu lat następuje ubytek melaniny, włosy oraz ich kolor stają się coraz bardziej podatne na negatywne czynniki zewnętrzne. Ubytek melaniny włosy uzupełniają proteinami, które tworzą keratynę. Z czasem skutkuje to nadmiernym zrogowaceniem (hiperkeratynizacja), które utwardza się i staje mniej przepuszczalne. Spotęgowane utratą nawilżenia i lipidów w wyniku starzenia, przeradza się w kruchość włosa. Włos staje się bardziej podatny na uszkodzenia i odporny na wchłanianie pigmentu. Poza rolą naturalnego koloryzatora, melanina chroni przed promieniowaniem słonecznym i wolnymi rodnikami.

Arginina chroni kolor, przywraca włosom elastycznośći i siłę

Nowość w świecie koloryzacji, arginina dotychczas była znana ze swych właściwości pobudzających, nawilżających i ochronnych w wielu innych dziedzinach: medycyna, suplementy odżywcze, kosmetyki itp. Arginina to naturalny składnik skóry, mięśni, paznokci, wchodzi w skład protein organizmu ludzkiego, a w szczególności obecny jest w keratynie. Dzięki swoim właściwościom, stała się najważniejszym składnikiem przeciwstarzeniowym. Nawilża włos, restrukturyzuje i naprawia oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Farby Revlonissimo High Coverage – do siwych włosów mają zwiększoną moc krycia, zachowując równowagę pomiędzy bazą a odcieniem kolorów.

  • siła farby przezwycięża prawie całkowitą utratę melaniny, farba przenika przez zrogowaciałą warstwę właściwą dla siwych włosów i osiąga maksymalne krycie
  • zastosowanie nowych proporcji pomiędzy bazą a odcieniem, pozwala osiągnąć głęboki i wyrazisty kolor

Odcienie inspirowane są elegancją i klasyką

Głębokie odcienie, lekko chłodne bądź delikatnie ciepłe, perfekcyjnie zrównoważony stopień nasycenia. Precyzja nasycenia barwy pozwala wykreować odcienie pośrednie, poprzez proste wymieszanie dwóch farb 1:1, w rezultacie czego przy pomocy 14 kolorów otrzymujemy 21 różnych odcieni. Otrzymujemy naturalne odcienie: perłowy, beżowy , złoty, orzechowy, miodowy, bursztynowy, od jasnego brązu po bardzo jasny blond.